Antigraffitový náter– Bratislava

//Antigraffitový náter– Bratislava

Antigraffitový náter– Bratislava

Rate this post

Antigraffitový náter Bratislava

Zákazku, pri ktorej sme nanášali antigraffitový náter na budovu Bratislava, bola 12. júla a práca, ktorú vykonávali traja naši zamestnanci bola v rozsahu 18 hodín. Náter sme nanášali na klasickú hladkú omietku.

Na natretie budovy antigraffitovým nástrekom Bratislava o ploche 175m2 sme použili tri 10 litrové nádoby antigraffitového náteru. Náter sme realizovali podľa štandardizovaných technologických postupov. Najprv sme na celej ploche odstraňovali pavučiny a všetky ostatné nerovnosti a nečistoty na omietke. Pri realizácii zákazky nám moc neprialo počasie. Miestami svietilo slnko a miestami pršalo a pri intenzívnejšom daždi sme boli nútení pozastaviť práce. Ale aj napriek nepriaznivému počasiu sa nám podarilo túto zákazku dokončiť s veľmi dobrým výsledkom, nakoľko zákazník bol s celkovou našou prácou veľmi spokojný.

Ak odstraňujeme graffity Bratislava z povrchov, ktoré ešte neboli ošetrené pomocou antigraffity ochrany, nemôže zaručiť výsledok, ktorý bude 100%. Naša kvalitná a účinná ochrana povrchu fasád má podobu antigraffiti náteru či nástreku, ktorý má 4 až 6 rokov životnosť. Jedná sa o pololesklý lak, ktorý je na fasáde viditeľný a tým môžu vandali rozoznať, že povrch je upravený antigraffity ochranou. Z toho dôvodu vedia, že ich diela by nemali na objekte dlhú životnosť a pôjdu sa realizovať inam.

Pre viac informácii kliknite SEM.

Napísal/a | 2013-11-12T12:03:36+00:00 november 12th, 2013|antigraffitový náter|0 Komentárov

Autor:

Napíšte komentár